Projektantka

Najlepszą okazją by nosić piękne buty i torebki – jest nasze życie.

Markę DK by Dorota Kuźnicka stworzyłam dla kobiet - tych niezależnych, wymagających, kochających nowoczesność i odważną modę, ale również tych ceniących klasykę i elegancję.

Moje autorskie kolekcje łączą obowiązujące trendy z tradycją rzemieślniczą, którą charakteryzuje najwyższa staranność tworzenia oraz wyselekcjonowany dobór skór i dodatków. Buty wykonane są z delikatnego nubuku, klasycznej skóry licowej, a także ze skór o fantazyjnych fakturach i wzorach. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży obuwniczej produkcję i projektowanie butów znam od podszewki i wiem jak ważna jest wygoda i komfort noszenia. Dlatego wszystkie modele są starannie wyprofilowane zapewniając stopom solidne podparcie.

Na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie z sukcesem prezentowaliśmy naszą artystyczną wizję na pokazach mody, ubieraliśmy gwiazdy, kobiety biznesu i wielbicielki niepowtarzalnego stylu.

DK by Dorota Kuźnicka stworzyłam w oparciu o trzy podstawowe założenia: JAKOŚĆ – MODA – WYGODA - bo to kobieta jest dla mnie najważniejsza.

…Życzę Ci zatem byś w moich butach mogła zajść daleko.

Dorota Kuźnicka
Projektantka